LANDSTILLITSVALGTE

 


Johanne Løvli Harstad

Forsvarets Fellestjenester, Forsvarets sanitet og Cyberforsvaret
joharstad@mil.no – 2309 7247


Sigurd Svensen

Luftforsvaret
ssvensen@mil.no – 2309 7242

 


Jens Kristian Øvstebø

Forsvarets spesialstyrker
Forsvarets logistikk organisasjon
Forsvarets operative hovedkvarter
Heimevernet
jeovstebo@mil.no – 2309 7245


Hilde Friksen Laumann

Sjøforsvaret
hlaumann@mil.no – 2309 7246


Narve Nilssen

Hæren
nanilssen@mil.no – 2309 7244

HOVEDTILLITSVALGTE


Kristoffer Falch

Sjøforsvaret
kfalch@mil.no – 5550 4004

Lise Huynh

Hæren
lhuynh@mil.no – 7762 8615


Sara Aasen

Luftforsvaret
saaasen@mil.no – 6923 7746